کنسرت بنیامین در وین هم ناتمام ماند

بنیامین بهادری قرار بوده است که کنسرتی برای ایرانیان مقیم اتریش برگزار کند که ناگهان تعداد زیادی پلیس وارد عمل شده و کنسرت نیمه تمام ماند. یک شهروند ایرانی می گوید به نظر می رسید که ماموران پلیس مشکوک به بمبگذاری بودند. وی در شرح این واقعه می گوید: «کنسرت حدود یک ساعت برگزار شد که استراحت دادند اما ناگهان همه ما را به سالن اصلی آوردند و نزدیک به 100 پلیس به سالن آمدند...پلیس های ویژه ضد تروریست ( کسانی که وضیعت بمبگذاری را بررسی می کنند ) و پلیس های معمولی وارد عمل شدند.» این شهروند ایرانی می گوید: به یک خودرو مشکوک شده بودند و به همین دلیل به کسانی هم که با ماشین آمده بودند تا چندساعت اجازه دسترسی به ماشین ها شان را نمی دادند و سپس با سگ های ویژ ماموریت شان را جهت بازرسی شروع کردند. گفتنی است بنیامین بهادری لحظاتی را هم بدون دستگاه ها و در بین مردم حاضر شد و برای شان آواز خواند که با استقبال گرم حاضران همراه شد.

امروز نیر بنیامین با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام اش درباره این اتفاق توضیح داد و نوشت: «اینجا لندن است. روز عشق. این جغرافیا با گروه عشق… امشب قراره با ایرانی‌ها و فارسی زبان‌های انگلستان به اصطلاح بترکانیم… دیشب هم در وین کنسرت فوق العاده‌ای بود و پس از چهارده آهنگ همخوانی عالی با هموطنان ایران و ایرانی دوست، اونجا خبر دادند که پلیس اومده با خبر بمب گذاری! در کنسرت و از این دست مزاحمت‌هایی که تنها با یک تماس از تلفن همگانی ایجاد شد و از مردم خواستن که سالن اصلی رو ترک کنند برای چک و این حرفا…
 
هر چی گفتیم بمب کجا بود؟ «بمب انرژی همین مردمه.» گوششون بدهکار نبود. خلاصه دیدیم اینقدر دارن براساس قوانین پیچیده خودشون لفت می‌دن که وقت داره از دست می‌ره. با گیتار محمد و ترومپت علیرضا رفتیم دم ورودی سالن و شروع کردیم آهنگ‌های پایانی رو با مردم زمزمه کردن. به جرات می‌تونم بگم این بخش پایانی بدون میکروفون در جمع مردم مشتاق‌تر و پایه‌تر از خودمون بیشتر از هر اجرایی سرحالمون کرد. همینه! ما واسه از عشق خوندن در هیچ شرایطی کوتاه نمی‌ایم. دقیقا شبیه اجراهایی که این چند روز تو خیابون داشتیم. کار خدا رو می‌بینید؟ انگار داشتیم تمرین می‌کردم واسه دیشب.
 
امشب هم خدا بخواد با یادآوری روز عشق ایرانی خودمون (سپندارمذگان) برای همه دنیا می‌خوایم لندن رو بترکونیم.  می‌خواستم به پلیس‌های دیشب بگم هر کی گفته اینجا بمب گذاری کردن راست می‌گه، ولی شما هرگز بمبی پیدا نمی‌کنید، چون کسانی در قلب ما بمب کار گذاشتند… ولی خب… زبانم ضعیفه!»

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 بهمن 1393    | توسط: ونوس    | طبقه بندی: اخبار هنری،     |
نظرات()